U Maniusia - Storczykowe forum

U Maniusia - Forum dla miłośników storczyków.


#1 2014-11-09 16:51:25

UManiusia

Administrator

Zarejestrowany: 2014-11-09
Posty: 15
Punktów :   

Jak zaczeła się Wasza przygoda ze storczykami?

Jak w temacie, jak zaczeliście uprawiać i interesować się storczykami? Co Was skloniło akurat do storczyków?

W naszym wypadku zaczeło się od pracy przy storczykach w Holandii. 8 lat temu, gdy po raz pierwszy widzieliśmy jak to wygląda z bliska, wzieliśmy pierwszego storczyka do domu - zaczeło się i trwa do dziś:) Na dzień dzisiejszy posiadamy w kolekcji prywatnej około 50 sztuk, jedynie ze względów  braku miejsca nie poszerzamy kolekcji:) Z drugiej strony, na co dzień zajmujemy się storczykami, więc domowa kolekcja stoi że tak powiem w miejscu:)

oczywiście najciekawsze znaleziska, zabieramy do domu:D

Czekamy na Wasze opowieści jak to sie zaczeło:)

Offline

 

#2 2014-11-09 17:22:13

 KaMa

Nowy użytkownik

Skąd: Łęczna
Zarejestrowany: 2014-11-09
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jak zaczeła się Wasza przygoda ze storczykami?

U mnie zaczeło się od prezentu dla teściowej.Dostała od sąsiadki storczyka,który mi się spodobał.To był marzec,ja w kwietniu rodziłam i od M. dostałam swojego pierwszego storczyka To było w 2012 roku,storczyk jest ze mną do dziś i cudownie kwitnie Z czasem miejsce moich wolnych parapetów,zaczeło się zmniejszać,doszedł regalik na sorczyki i na chwilę obecną mam ok 40 szt w domu i cały czas rozglądam sie za ciekawymi egzemplarzami

Offline

 
www.u-maniusia.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bionicle-club.pun.pl www.kokotow.pun.pl www.fani-metin2.pun.pl www.salonykosmetyczne.pun.pl www.skoneyface.pun.pl